PATRAS EVENTS - Πάτρα: Οι δείκτες του άνθινου ρολογιού της πλατείας Τριών Συμμάχων στη θέση τους! Δείτε ολοκληρωμένο το άρθρο στο ακόλουθο link: https://www.patrasevents.gr/article/341520-patra-oi-deiktes-tou-anthinou-rologiou-tis-plateias-trion ...
![Το Ρολόι “Παραδόθηκε” και η Σακούλα “Παρελήφθη” | ΠΑΤΡΙΝΟ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ – ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΠΑΤΡΕΩΝ – ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΠΑΤΡΑΣ | ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΠΑΤΡΑ – ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΠΑΤΡΕΩΝ Το Ρολόι “Παραδόθηκε” και η Σακούλα “Παρελήφθη” | ΠΑΤΡΙΝΟ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ – ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΠΑΤΡΕΩΝ – ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΠΑΤΡΑΣ | ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΠΑΤΡΑ – ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΠΑΤΡΕΩΝ](https://www.carnivalpatras.gr/wp-content/uploads/2023/01/krymm-23.jpg)
Το Ρολόι “Παραδόθηκε” και η Σακούλα “Παρελήφθη” | ΠΑΤΡΙΝΟ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ – ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΠΑΤΡΕΩΝ – ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΠΑΤΡΑΣ | ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΠΑΤΡΑ – ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΠΑΤΡΕΩΝ
![Επισκευάστηκε και επανατοποθετήθηκε το άνθινο ρολόι, ένα από τα τοπόσημα της Πάτρας, στην πλατεία Τριών Συμμάχων | E-patras.gr Επισκευάστηκε και επανατοποθετήθηκε το άνθινο ρολόι, ένα από τα τοπόσημα της Πάτρας, στην πλατεία Τριών Συμμάχων | E-patras.gr](https://e-patras.gr/sites/default/files/images/1313464.jpg)
Επισκευάστηκε και επανατοποθετήθηκε το άνθινο ρολόι, ένα από τα τοπόσημα της Πάτρας, στην πλατεία Τριών Συμμάχων | E-patras.gr
Ρεπορτερ - ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΙ ΔΕΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΑΝΘΙΝΟΥ ΡΟΛΟΓΙΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ Ένα από τα πλέον αναγνωρίσιμα σημεία της Πάτρας είναι και το υπέροχο άνθινο ρολόι που βρίσκεται για, περίπου, μισό αιώνα,
![Δεν Είμαι Κανενός, 21, 08, Πάτρα on X: "Τί νά πείτε ρέ γατάκια ,🐱🐱🐱🐱. ΗΛΙΑΚΌ ΡΟΛΌΙ ΈΧΕΤΕ. ΠΆΤΡΑ ΨΗΛΑΛΏΝΙΑ. https://t.co/Y1LXZCSF2H" / X Δεν Είμαι Κανενός, 21, 08, Πάτρα on X: "Τί νά πείτε ρέ γατάκια ,🐱🐱🐱🐱. ΗΛΙΑΚΌ ΡΟΛΌΙ ΈΧΕΤΕ. ΠΆΤΡΑ ΨΗΛΑΛΏΝΙΑ. https://t.co/Y1LXZCSF2H" / X](https://pbs.twimg.com/media/DrJuIuIWsAERjdS.jpg)
Δεν Είμαι Κανενός, 21, 08, Πάτρα on X: "Τί νά πείτε ρέ γατάκια ,🐱🐱🐱🐱. ΗΛΙΑΚΌ ΡΟΛΌΙ ΈΧΕΤΕ. ΠΆΤΡΑ ΨΗΛΑΛΏΝΙΑ. https://t.co/Y1LXZCSF2H" / X
Οι δείκτες του ιστορικού, άνθινου ρολογιού στην πλατεία Τριών Συμμάχων της Πάτρας επαναλειτουργούν - Το ρολόι, αποτελεί προτεραιότητα του Δήμου, καθώς και του πρασίνου και των λουλουδιών που το περιβάλουν, αλλά και
![Το εμβληματικό άνθινο ρολόι της Πάτρας δεσπόζει και πάλι ολάνθιστο στην πλατεία Τριών Συμμάχων (ΦΩΤΟ) - Κατιούσα Το εμβληματικό άνθινο ρολόι της Πάτρας δεσπόζει και πάλι ολάνθιστο στην πλατεία Τριών Συμμάχων (ΦΩΤΟ) - Κατιούσα](https://www.katiousa.gr/wp-content/uploads/2020/07/patra-anthino-roloi2.jpg)
Το εμβληματικό άνθινο ρολόι της Πάτρας δεσπόζει και πάλι ολάνθιστο στην πλατεία Τριών Συμμάχων (ΦΩΤΟ) - Κατιούσα
![Πάτρα: Το άνθινο ρολόι με τους χαλασμένους δείκτες και τους θάμνους που πήραν τη θέση των λουλουδιών! | Patras Events Πάτρα: Το άνθινο ρολόι με τους χαλασμένους δείκτες και τους θάμνους που πήραν τη θέση των λουλουδιών! | Patras Events](https://www.patrasevents.gr/imgsrv/f/full/3561951.jpg)