Radio North 98.0 - North 98... Νέο πρόγραμμα στο ραδιόφωνο σου! Το πρώτο πρωινό του ραδιοφώνου έρχεται στην Θεσσαλονίκη... Γρηγόρης Αρναούτογλου, Γιώργος Λιανός, Νάνσυ Αντωνίου, Παναγής Τζωρτζάτος κάθε πρωί 7 με 10
Sfera 102,2 Radio - 🕧 Αύριο στις 6:00 επιστρέφει η πιο αγαπημένη παρέα του ελληνικού ραδιοφώνου. Grigoris Arnaoutoglou George Lianos Nansy Adoniou Panagis Tzortzatos Συντονίσου για να τους ακούσεις, στο Sfera 102,2.
![Απίστευτα σχόλια στο Happy Day για τη φωτογράφηση του Αρναούτογλου: «Πέφτει η πριονοκορδέλα σύννεφο» - Newsbeast Απίστευτα σχόλια στο Happy Day για τη φωτογράφηση του Αρναούτογλου: «Πέφτει η πριονοκορδέλα σύννεφο» - Newsbeast](https://www.newsbeast.gr/files/1/2020/09/j90-ok.jpg)