![Νίκος και Παναγιώτης Δαχτυλίδης ανάμεσα στα τιμώμενα πρόσωπα στην κοπή της πίτας των τμημάτων μπάσκετ και βόλεϊ της Ένωσης Αναργύρων-Παρόντες ο πρόεδρος της Ένωσης Αγ. Αναργύρων Βασίλης Λινάρης και ο δήμαρχος Νίκος Νίκος και Παναγιώτης Δαχτυλίδης ανάμεσα στα τιμώμενα πρόσωπα στην κοπή της πίτας των τμημάτων μπάσκετ και βόλεϊ της Ένωσης Αναργύρων-Παρόντες ο πρόεδρος της Ένωσης Αγ. Αναργύρων Βασίλης Λινάρης και ο δήμαρχος Νίκος](https://abola.gr/wp-content/uploads/2018/01/images_pipa2.jpg)
Νίκος και Παναγιώτης Δαχτυλίδης ανάμεσα στα τιμώμενα πρόσωπα στην κοπή της πίτας των τμημάτων μπάσκετ και βόλεϊ της Ένωσης Αναργύρων-Παρόντες ο πρόεδρος της Ένωσης Αγ. Αναργύρων Βασίλης Λινάρης και ο δήμαρχος Νίκος
![Νίκος και Παναγιώτης Δαχτυλίδης ανάμεσα στα τιμώμενα πρόσωπα στην κοπή της πίτας των τμημάτων μπάσκετ και βόλεϊ της Ένωσης Αναργύρων-Παρόντες ο πρόεδρος της Ένωσης Αγ. Αναργύρων Βασίλης Λινάρης και ο δήμαρχος Νίκος Νίκος και Παναγιώτης Δαχτυλίδης ανάμεσα στα τιμώμενα πρόσωπα στην κοπή της πίτας των τμημάτων μπάσκετ και βόλεϊ της Ένωσης Αναργύρων-Παρόντες ο πρόεδρος της Ένωσης Αγ. Αναργύρων Βασίλης Λινάρης και ο δήμαρχος Νίκος](https://abola.gr/wp-content/uploads/2018/01/images_pipa1.jpg)
Νίκος και Παναγιώτης Δαχτυλίδης ανάμεσα στα τιμώμενα πρόσωπα στην κοπή της πίτας των τμημάτων μπάσκετ και βόλεϊ της Ένωσης Αναργύρων-Παρόντες ο πρόεδρος της Ένωσης Αγ. Αναργύρων Βασίλης Λινάρης και ο δήμαρχος Νίκος
![Νίκος και Παναγιώτης Δαχτυλίδης ανάμεσα στα τιμώμενα πρόσωπα στην κοπή της πίτας των τμημάτων μπάσκετ και βόλεϊ της Ένωσης Αναργύρων-Παρόντες ο πρόεδρος της Ένωσης Αγ. Αναργύρων Βασίλης Λινάρης και ο δήμαρχος Νίκος Νίκος και Παναγιώτης Δαχτυλίδης ανάμεσα στα τιμώμενα πρόσωπα στην κοπή της πίτας των τμημάτων μπάσκετ και βόλεϊ της Ένωσης Αναργύρων-Παρόντες ο πρόεδρος της Ένωσης Αγ. Αναργύρων Βασίλης Λινάρης και ο δήμαρχος Νίκος](https://abola.gr/wp-content/uploads/2018/01/images_pipa3.jpg)
Νίκος και Παναγιώτης Δαχτυλίδης ανάμεσα στα τιμώμενα πρόσωπα στην κοπή της πίτας των τμημάτων μπάσκετ και βόλεϊ της Ένωσης Αναργύρων-Παρόντες ο πρόεδρος της Ένωσης Αγ. Αναργύρων Βασίλης Λινάρης και ο δήμαρχος Νίκος
![Νίκος και Παναγιώτης Δαχτυλίδης ανάμεσα στα τιμώμενα πρόσωπα στην κοπή της πίτας των τμημάτων μπάσκετ και βόλεϊ της Ένωσης Αναργύρων-Παρόντες ο πρόεδρος της Ένωσης Αγ. Αναργύρων Βασίλης Λινάρης και ο δήμαρχος Νίκος Νίκος και Παναγιώτης Δαχτυλίδης ανάμεσα στα τιμώμενα πρόσωπα στην κοπή της πίτας των τμημάτων μπάσκετ και βόλεϊ της Ένωσης Αναργύρων-Παρόντες ο πρόεδρος της Ένωσης Αγ. Αναργύρων Βασίλης Λινάρης και ο δήμαρχος Νίκος](https://abola.gr/wp-content/uploads/2018/01/images_pipa5.jpg)
Νίκος και Παναγιώτης Δαχτυλίδης ανάμεσα στα τιμώμενα πρόσωπα στην κοπή της πίτας των τμημάτων μπάσκετ και βόλεϊ της Ένωσης Αναργύρων-Παρόντες ο πρόεδρος της Ένωσης Αγ. Αναργύρων Βασίλης Λινάρης και ο δήμαρχος Νίκος
![Νίκος και Παναγιώτης Δαχτυλίδης ανάμεσα στα τιμώμενα πρόσωπα στην κοπή της πίτας των τμημάτων μπάσκετ και βόλεϊ της Ένωσης Αναργύρων-Παρόντες ο πρόεδρος της Ένωσης Αγ. Αναργύρων Βασίλης Λινάρης και ο δήμαρχος Νίκος Νίκος και Παναγιώτης Δαχτυλίδης ανάμεσα στα τιμώμενα πρόσωπα στην κοπή της πίτας των τμημάτων μπάσκετ και βόλεϊ της Ένωσης Αναργύρων-Παρόντες ο πρόεδρος της Ένωσης Αγ. Αναργύρων Βασίλης Λινάρης και ο δήμαρχος Νίκος](https://abola.gr/wp-content/uploads/2018/01/images_pipa6.jpg)