ΣΑΛΑ - Σύλλογος Αποφοίτων Λυκείου Η Αθηνά - Εδω στο σχολείο μας Νέα Γενιά Ζηρίδη - Eπίσημη σελίδα περιμενουμε να χειροκροτήσουμε τους αποφοίτους 2018 #sala #ziridis #class2018 #graduation | Facebook
Ζηριδης Fan Club -"οχι Νεα Γενια Ζηριδη"- - Κατι για τους αποφοιτους του '86... Ενα δωρο απο καρδιας. :) :) Η ΚΡΑΥΓΗ ΤΟΥ ΜΟΥΓΓΟΥ -επετειακη εκδοση 30 ετων απο το σχολειο- Πως
![Paraktios.gr » Η ομάδα ΝGK του 2ου Δημοτικού Καλυβίων, κατέλαβε την πρώτη θέση «Robot Design» στο 6ο Διασχολικό Φεστιβάλ της Νέας Γενιάς Ζηρίδη Paraktios.gr » Η ομάδα ΝGK του 2ου Δημοτικού Καλυβίων, κατέλαβε την πρώτη θέση «Robot Design» στο 6ο Διασχολικό Φεστιβάλ της Νέας Γενιάς Ζηρίδη](https://paraktios.gr/wp-content/uploads/2018/05/ngknewa.jpg)
Paraktios.gr » Η ομάδα ΝGK του 2ου Δημοτικού Καλυβίων, κατέλαβε την πρώτη θέση «Robot Design» στο 6ο Διασχολικό Φεστιβάλ της Νέας Γενιάς Ζηρίδη
![Υποτροφία"Ελπίδας" από τη Νέα Γενιά Ζηρίδη σε ένα παιδί που βγήκε νικητής στον αγώνα της ζωής! (Video) - Zinapost.gr Υποτροφία"Ελπίδας" από τη Νέα Γενιά Ζηρίδη σε ένα παιδί που βγήκε νικητής στον αγώνα της ζωής! (Video) - Zinapost.gr](https://www.zinapost.gr/wp-content/uploads/2016/04/27/horis_titlo_182.jpg)
Υποτροφία"Ελπίδας" από τη Νέα Γενιά Ζηρίδη σε ένα παιδί που βγήκε νικητής στον αγώνα της ζωής! (Video) - Zinapost.gr
![Λουκέτο» στα εκπαιδευτήρια «Νέα Γενιά Ζηρίδη» – Ειδοποιήθηκαν οι γονείς από τη διοίκηση - «louketo» sta ekpaideftiria «nea genia ziridi» – eidopoiithikan oi goneis apo ti dioikisi Λουκέτο» στα εκπαιδευτήρια «Νέα Γενιά Ζηρίδη» – Ειδοποιήθηκαν οι γονείς από τη διοίκηση - «louketo» sta ekpaideftiria «nea genia ziridi» – eidopoiithikan oi goneis apo ti dioikisi](https://images32.inewsgr.com/3798/37983090/1.jpg)