![ΠΑΣ Σκύδρα-ΑΕΚ Καρυώτισσας 1-2, “Στις καθυστερήσεις πήρε τη νίκη η Καρυώτισσα” (Φώτο) – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς ΠΑΣ Σκύδρα-ΑΕΚ Καρυώτισσας 1-2, “Στις καθυστερήσεις πήρε τη νίκη η Καρυώτισσα” (Φώτο) – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς](http://www.pellasports.gr/pellawp/wp-content/uploads/2018/10/DSC02630.jpg)
ΠΑΣ Σκύδρα-ΑΕΚ Καρυώτισσας 1-2, “Στις καθυστερήσεις πήρε τη νίκη η Καρυώτισσα” (Φώτο) – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
![Από την Ακαδημία της ΑΕΚ Καρυώτισσας η Μαρία Μαυρίδου και η Εβελίνα Παπαδοπούλου στα τμήματα υποδομών του ΠΑΟΚ! – Λόγος της Πέλλας Από την Ακαδημία της ΑΕΚ Καρυώτισσας η Μαρία Μαυρίδου και η Εβελίνα Παπαδοπούλου στα τμήματα υποδομών του ΠΑΟΚ! – Λόγος της Πέλλας](https://logospellas.gr/wp-content/uploads/2019/01/aekkaryoi-630x330.jpg)
Από την Ακαδημία της ΑΕΚ Καρυώτισσας η Μαρία Μαυρίδου και η Εβελίνα Παπαδοπούλου στα τμήματα υποδομών του ΠΑΟΚ! – Λόγος της Πέλλας
![Ακρίτας Σωσάνδρας – ΑΣ Πρόμαχοι 2 – 0 – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς Ακρίτας Σωσάνδρας – ΑΣ Πρόμαχοι 2 – 0 – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς](http://www.pellasports.gr/pellawp/wp-content/uploads/2019/11/DSC_0419.jpg)
Ακρίτας Σωσάνδρας – ΑΣ Πρόμαχοι 2 – 0 – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
![ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς](http://www.pellasports.gr/pellawp/wp-content/uploads/2020/08/20200814_144758-400x240.jpg)
ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς
![Η εμφάνιση του χάντμπολ στα Γιαννιτσά, την περίοδο 1977-78, η δημιουργία τμημάτων του Μ. Αλέξανδρου και η συμμετοχή σε διοργανώσεις (pics) - greekhandball.com Η εμφάνιση του χάντμπολ στα Γιαννιτσά, την περίοδο 1977-78, η δημιουργία τμημάτων του Μ. Αλέξανδρου και η συμμετοχή σε διοργανώσεις (pics) - greekhandball.com](https://1.bp.blogspot.com/-qopYeUZsUho/X_nvv3SLTwI/AAAAAAAAPzY/rz8Tx8FNHIkn54YZxqbUYi97zmoNIFI9wCLcBGAsYHQ/s2048/%25CE%25A3%25CE%25A4%25CE%2597%25CE%2592%2B%25CE%2599%25CE%25A9%25CE%2591%25CE%259D%25CE%259D%25CE%2599%25CE%2594%25CE%2597%25CE%25A3%2B%25CE%2591%25CE%259D%25CE%259F%25CE%2599%25CE%259A%25CE%25A4%25CE%259F%2B%25CE%259C%25CE%2595%25CE%2593%25CE%2591%25CE%25A3%2B%25CE%2591%25CE%259B%25CE%2595%25CE%259E%25CE%2591%25CE%259D%25CE%2594%25CE%25A1%25CE%259F%25CE%25A3.jpg)
Η εμφάνιση του χάντμπολ στα Γιαννιτσά, την περίοδο 1977-78, η δημιουργία τμημάτων του Μ. Αλέξανδρου και η συμμετοχή σε διοργανώσεις (pics) - greekhandball.com
![Ερασιτεχνική ΑΕΚ για το «σφάξιμο» στο μπάσκετ: «Άει σιχτιρ κύριοι -Σας ευχόμαστε να εξαφανιστείτε από το μπασκετικό χάρτη!» Ερασιτεχνική ΑΕΚ για το «σφάξιμο» στο μπάσκετ: «Άει σιχτιρ κύριοι -Σας ευχόμαστε να εξαφανιστείτε από το μπασκετικό χάρτη!»](https://www.enwsi.gr/wp-content/uploads/2021/05/19/3177187-2.jpg)
Ερασιτεχνική ΑΕΚ για το «σφάξιμο» στο μπάσκετ: «Άει σιχτιρ κύριοι -Σας ευχόμαστε να εξαφανιστείτε από το μπασκετικό χάρτη!»
![ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς ΑΕΚ ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ – pellasports | Αθλητικά | pella sports – Ηλεκτρονική Αθλητική Εφημερίδα της Πέλλας | pellasports.gr – πελλα σπορτς](http://www.pellasports.gr/pellawp/wp-content/uploads/2020/09/20200929_223050-400x240.jpg)